Recitační soutěž na 1. stupni

Jako každým rokem tak i letos proběhlo u nás školní kolo recitační soutěže. V pondělí 16.2. se sešlo celkem 25 malých recitátorů, aby předvedli a ukázali svoje vystoupení v podobě básně nebo prózy, které si připravili se svými vyučujícími. Školní kolo recitační soutěže proběhlo ve třech kategoriích. Všichni soutěžící předvedli skvělý výkon, a tak bylo velmi těžké rozhodnout, kdo bude nejlepší. Jak nakonec soutěž dopadla?

Jako každým rokem tak i letos proběhlo u nás školní kolo recitační soutěže. V pondělí 16.2. se sešlo celkem 25 malých recitátorů, aby předvedli a ukázali svoje vystoupení v podobě básně nebo prózy, které si připravili se svými vyučujícími. Školní kolo recitační soutěže proběhlo ve třech kategoriích. Všichni soutěžící předvedli skvělý výkon, a tak bylo velmi těžké rozhodnout, kdo bude nejlepší.
Jak nakonec soutěž dopadla?

0. kategorie – 1. třídy
1. místo Lilly Strýčková
2. místo Adam Holub
3. místo Amálie Válková

1. kategorie – 2. a 3. třídy
1. místo Ágnes Bednaříková (3.tř.)
2. místo Marie Vetchá (3.tř.)
3. místo Denisa Nováková (3.tř.)

2. kategorie – 4. a 5. třídy
1. místo Eliška Rosotová (5.tř.)
2. místo Klára Kouřilová (5.tř)
3. místo Filip Švábík (4.tř)

Všichni malí recitátoři byli za svoji velkou snahu a pěkné vystoupení odměněni sladkostí. Na ty nejlepší ze všech tří kategorií čekala drobná věcná odměna, kterou zajistila naše škola.
Vítězové z 1. a 2. kategorie – Ágnes Bednaříková a Eliška Rosotová – postupují do okresního kola, které proběhne 4. března v Hodoníně. Postupujícím blahopřejeme a přejeme hodně úspěchů v dalším kole. Všem ostatním děkujeme za pěkný kulturní zážitek

Mgr. Pavlína Netopilová

Nejnovější aktuality