Úspěchy

Ágnes Bednaříková – 1. místo v okresním kole olympiády z ČJ, připravovala p. uč. Halačková

Vojtěch Vrbík – 4. místo v okresním kole DO, připravovala p. uč. Halačková

Vincenc Konečný – 7. místo v okresním kole DO, připravovala p. uč. Halačková

Ágnes Bednaříková – 1. místo v okresním kole fyzikální olympiády, připravoval p. uč. Neužil

Vincenc Konečný – 2. místo v okresním kole fyzikální olympiády, připravoval p. uč. Neužil

Vojtěch Vrbík– 3. místo v okresním kole fyzikální olympiády, připravoval p. uč. Neužil

Radim Halačka– 7. místo v okresním kole fyzikální olympiády, připravoval p. uč. Neužil

Ágnes Bednaříková – 9. místo v krajském kole fyzikální olympiády, připravoval p. uč. Neužil

Vojtěch Vrbík– 1. místo v okresním kole zeměpisné olympiády, připravovala p. uč. Freiwaldová

Vojtěch Vrbík– 3. místo v krajském kole zeměpisné olympiády, připravovala p. uč. Freiwaldová

Vincenc Konečný – 5. místo v okresním kole olympiády z AJ, připravovala p. uč. Kožuská


Vojtěch Vrbík – 3. místo v okresním kole zeměpisné olympiády, připravovala p. uč. Eva Freiwaldová

Tereza Tomášová – úspěšná řešitelka okresního kola zeměpisné olympiády, připravovala p. uč. Eva Freiwaldová

Vojtěch Vrbík, Radim Halačka, Václav Reysík – 2. místo v soutěži „Stavíme dům“, připravoval p. uč. Radek Neužil

Ágnes Bednaříková – 1. místo v okresním kole fyzikální olympiády, připravoval p. uč. Radek Neužil

Radim Halačka – úspěšný řešitel okresního kola fyzikální olympiády, připravoval p. uč. Radek Neužil

Vojtěch Vrbík – úspěšný řešitel okresního kola fyzikální olympiády, připravoval p. uč. Radek Neužil

Vincent Konečný – úspěšný řešitel okresního kola fyzikální olympiády, připravoval p. uč. Radek Neužil

Zuzana Poláčková – nejlepší výsledek v národním Scio-testování žáků devátých tříd v matematice

Zuzana Poláčková – 2. místo v okresním kole olympiády z ČJ, připravovala p. uč. Marcela Lungová

Karolína Uhýrková – 1. místo v okresním kole matematické olympiády, připravovala p. uč. Lenka Kopřivová

Barbora Zálešáková – 3. místo v okresním kole matematické olympiády, připravovala p. uč. Lenka Kopřivová

Filip Švábík – 4. místo v okresním kole v matematické olympiády, připravovala p. uč. Lenka Kopřivová

Vojtěch Vrbík – 1. místo v okresním kole fyzikální olympiády, připravoval p. uč. R. Neužil

Ágnes Bednaříková– 4. místo v okresním kole fyzikální olympiády, připravoval p. uč. R. Neužil

Ágnes Bednaříková – 2. místo v okresním kole Pythagoriády, připravovala p. uč. L. Hrdá

Karolína Uhýrková – 1. místo v okresním kole Pythagoriády, připravovala p. uč. L. Kopřivová

Barbora Zálešáková – 2. místo v okresním kole Pythagoriády, připravovala p. uč. L. Kopřivová

Filip Švábík – 3. místo v okresním kole Pythagoriády, připravovala p. uč. L. Kopřivová

Jakub Sotolář – 3. místo v okresním kole Pythagoriády, připravovala p. uč. L. Kopřivová

Kristýna Fricová – 2. místo ve Vv soutěži, připravovala p.uč. L. Procházková

Alžběta Křivánková – 3. místo ve Vv soutěži, připravovala p.uč. L. Procházková

Tereza Procházková – 3. místo ve Vv soutěži, připravovala p.uč. L. Procházková

Václav Reysík – 1. místo v okresním kole MO-Z7, připravovala p. uč. L. Hrdá

Barbora Zálešáková – 2. místo v okresním kole MO- Z8, připravovala p. uč. L. Kopřivová

Filip Švábík – 3. místo v okresním kole MO- Z8, připravovala p. uč. L. Kopřivová

Vojtěch Vrbík – 4. místo v okresním kole MO-Z7, připravovala p. uč. L. Kopřivová

Vojtěch Vrbík – 4. místo v okresním kole BiO, připravovala p. uč. R.Kožuská

Vojtěch Vrbík – 1. místo v okresním kole ZO, připravovala p. uč. E.Freiwaldová

Vincenc Konečný – 1. místo v okresním kole OAJ, připravovala p. uč. R. Kožuská

Adam Dlouhý – úspěšný řešitel okresního kola MO- Z7, připravovala p. uč. L. Hrdá

Ágnes Bednaříková – úspěšný řešitel okresního kola MO-Z7, připravovala p. uč. L. Hrdá

Matěj Holešinský – úspěšný řešitel okresního kola MO-Z7, připravovala p. uč.L. Kopřivová

Jan Medřický – úspěšný řešitel okresního kola MO-Z7, připravovala p. uč.L. Kopřivová

Jindřich Poláček – úspěšný řešitel okresního kola MO-Z9, připravovala p. uč.L. Hrdá

Petr Selucký – 3. místo v okresním kole soutěže“Bible a my“, připravovala p. uč. D. Selucká

Vojtěch Vrbík – úspěšný řešitel v okresním kole Zeměpisné olympiády 6. ročník

Filip Švábík – úspěšný řešitel v okresním kole Zeměpisné olympiády 7. ročník

Karolína Vodákova – úspěšný řešitel FO 7. roč. připravoval Radek Neužil

Filip Švábík – úspěšný řešitel FO 7. roč. připravoval Radek Neužil

Barbora Zálešáková – 1. místo v okresním kole Pythagoriády-připravovala p. uč. L. Kopřivová

Karolína Uhýrková – 2. . místo v okresním kole Pythagoriády-připravovala p. uč. L. Kopřivová

Filip Švábík – 3. . místo v okresním kole Pythagoriády-připravovala p. uč. L. Kopřivová

Jakub Sotolář – 3. . místo v okresním kole Pythagoriády-připravovala p. uč. L. Kopřivová

Eva Krulíčková -3. . místo v okresním kole Pythagoriády-připravovala p. uč. M. Ondrůjová

Kristýna Plachá -4. . místo v okresním kole Pythagoriády-připravovala p. uč. D.Selucká

Vojtěch Vrbík – 1. místo v okresním kole soutěže Mladý zahrádkář

Barbora Zálešáková -1. místo v okresním kole MO- připravovala p. uč. L. Kopřivová

Zuzana Poláčková – 3. místo v okresním kole MO- připravovala p. uč. L. Kopřivová

Filip Švábík – 3. místo v okresním kole MO-připravovala p. uč. L. Kopřivová

Adam Dlouhý -3. místo v okresním kole MO- připravovala p. uč. L. Kopřivová

Jan Medřický -3. místo v okresním kole MO- připravovala p. uč. L. Kopřivová

Václav Reysík – 3. místo v okresním kole MO- připravovala p. uč. L. Kopřivová

Vojtěch Vrbík – 3. místo v okresním kole MO- připravovala p. uč. L. Kopřivová

Eliška Hrabcová – 4.místo v okresním kole BIO- připravovala p. uč. R. Kožuská

Eva Krulíčková – úspěšný řešitel okresního kola FO- připravoval p. uč. R. Neužil

Jindřich Poláček -úspěšný řešitel okresního kola FO- připravoval p. uč. R. Neužil

Mikuláš Prygl – úspěšný řešitel okresního kola FO- připravoval p. uč. R. Neužil

Kristýna Plachá – úspěšný řešitel okresního kola MO – připravovala p. uč. Dagmar Selucká

Samuel Hanzlík – úspěšný řešitel okresního kola MO – připravovala p. uč. Dagmar Selucká

Alexandra Otřelová – 4. místo v okresním kole OČJ – připravovala p. uč. Marcela Lungová

Eliška Horehleďová – 3. místo v okresním kole soutěže“ Bible a my“ – připravovala p. uč. Dagmar Selucká

Barbora Zálešáková – 2. místo v okresním kole Pythagoriády, připravovala p.uč. Lenka Kopřivová

Jakub Sotolář – 3. místo v okresním kole Pythagoriády, připravovala p.uč. Lenka Kopřivová

Ágnes Bednaříková – 4. místo v okresním kole Pythagoriády, připravovala p.uč. Dagmar Selucká

Eva Krulíčková – 3. místo v okresním kole fyzikální olympiády, kateg. G, připravoval p. uč. Radek Neužil

Mikuláš Prygl – 4. místo v okresním kole fyzikální olympiády, kateg. G, připravoval p. uč. Radek Neužil
 

Marek Švábík – 2. místo v krajském kole ZO- připravovala p. uč. Eva Freiwaldová

Filip Švábík – 2. místo v okresním kole matematické olympiády Z6- připravovala p. uč. Lenka Kopřivová

Barbora Zálešáková – 4. místo v okresním kole matematické olympiády Z6- připravovala p. uč. Lenka Kopřivová

Zuzana Poláčková – 5. místo v okresním kole matematické olympiády Z6- připravovala p. uč. Lenka Kopřivová

Viktorie Selucká – úspěšný řešitel v okresním kole FO- připravoval p. uč. Radek Neužil

Marek Švábík – 5. místo v okresním kole fyzikální olympiády-připravoval p. uč. Radek Neužil

Marek Švábík – 2. místo v okresním kole zeměpisné olympiády –připravovala p. uč. Eva Freiwaldová

Filip Švábík – 1. místo v okresním kole zeměpisné olympiády- připravovala p.uč. Eva Freiwaldová

Petr Seluc – 3. místo v okresním kole soutěže „Bible a my“ – připravovala p. uč. Dagmar Selucká

Marek Švábík– 1. místo v okresním kole matematické olympiády Z9 – připravovala p. uč. Lenka Kopřivová

Matěj Holešinský – 3. místo v okresním kole matematické olympiády Z5
                                             – připravovala p. uč. Dagmar Selucká

Vojta Vrbík – 4. místo v okresním kole matematické olympiády Z5 – připravovala p. uč. Dagmar Selucká

Marek Švábík – nejlepší výsledek v SCIO testování českého jazyka pro deváté třídy v Jihomoravském kraji

Marek Švábík – druhý nejlepší výsledek v SCIO testování matematiky pro deváté třídy v Jihomoravském kraji

Klára Pavková – nejlepší výsledek v SCIO testování matematiky pro deváté třídy v Jihomoravském kraji

Petr Selucký – 3. místo v okresním kole soutěže „Bible a my“ – připravovala p. uč. Dagmar Selucká

Marek Švábík– 3. místo v okresním kole Pythagoriády, připravovala p. uč. L. Kopřivová

Viktorie Selucká – úspěšný řešitel okresního kola FO, připravoval p. uč.R. Neužil

Alexandra Otřelová – úspěšný řešitel okresního kola FO, připravoval p. uč.R.  Neužil

Dominik Halas -úspěšný řešitel okresního kola FO, připravoval p. uč. R.  Neužil

Kroužek keramiky – 4. místo v republikovém kole Vv soutěže „Rozkvetlá zahrada“
                           připravovala p. uč. A. Bekerová

Marta Stehlíková – 1. místo v okresním kole soutěže“Mladý zahrádkář“

Marta Stehlíková – 3. místo v okresním kole BiO, připravovala p. uč. Ševčíková


Marta Stehlíková – úspěšný řešitel krajského kola MO, připravovala p. uč. Ondrůjová

Viktor Hlavinka – úspěšný řešitel okresního kola DO, postup do krajského kola

Simona Slivková – úspěšný řešitel okresního kola FO, připravoval p. uč. Neužil

Marek Švábík – úspěšný řešitel okresního kola FO, připravoval p. uč. Neužil

Marek Švábík – 4. místo v okresním kole ZO, připravovala p. uč. Freiwaldová

Klára Pavková – úspěšný řešitel okresního kola MO, připravovala p. uč. Kopřivová

Marek Švábík – úspěšný řešitel okresního kola MO, připravovala p. uč. Kopřivová

Eva Krulíčková – úspěšný řešitel okresního kola MO, připravovala p. uč. Selucká

Marta Stehlíková –nejlepší výsledek v SCIO testování matematiky pro deváté třídy v Jihomoravském kraji

Vojtěch Chudý – nejlepší výsledek v SCIO testování matematiky pro deváté třídy v Jihomoravském kraji

Martin Pokluda – nejlepší výsledek v SCIO testování českého jazyka pro deváté třídy v Jihomoravském kraji

Barbora Zálešáková – 1. místo v okresním kole MO, připravovala p. uč. D. Selucká

Marta Stehlíková – 1. místo v okresním kole MO, připravovala p. uč. M. Ondrůjová

Filip Švábík – 3. místo v okresním kole MO, připravovala p. uč. D. Selucká

Jakub Sotolář – 4. místo v okresním kole MO, připravovala p. uč. Selucká

Eliška Horehleďová – 1. místo v okresním kole soutěže „Bible a my“ , připravovala p. uč. D. Selucká

Eliška Rosotová – 4. místo v okresním kole soutěže „Bible a my“ , připravovala p. uč. D. Selucká

Miriam Šprtová – 4. místo v okresním kole soutěže „Bible a my“ , připravovala p. uč. D. Selucká

Marek Švábík – 2. místo v okresním kole FO, připravoval p. uč. Neužil
 

Lenka Kunrtová – 1.místo v okresním kole FO, připravoval p. uč. Neužil

Eva Krulíčková – 3. místo v okresním kole Pythagoriády, připravovala p. uč. D.Selucká


Marek Švábík –úspěšný řešitel okresního kola Pythagoriády, připravovala p. uč. L. Kopřivová


Marek Konečný – úspěšný řešitel okresního kola Pythagoriády, připravovala p. uč. L. Kopřivová


Klára Pavková – úspěšný řešitel okresního kola Pythagoriády, připravovala p. uč. L. Kopřivová


Vojtěch Chudý – úspěšný řešitel okresního kola Pythagoriády, připravovala p. uč. R. Smetanová


Marta Stehlíková – úspěšný řešitel okresního kola Pythagoriády, připravovala p. uč. R. Smetanová


Kristýna Plachá – získala cenu generálního ředitele v soutěži Voda štětcem a básní, připravovala p. uč. D. Horňáková


Adéla Hrbotická –získala cenu redakční rady v soutěži Voda štětcem a básní, připravovala p. uč. D. Horňáková
 

Marta Stehlíková -3.místo v okresním kole BiO, připravovala p. uč. J.Ševčíková

Jiří Kunrt – 3. místo v okresním kole FO, připravoval p. uč. R. Neužil

Marta Stehlíková – 4. místo v okresním kole FO, připravoval p. uč. R. Neužil

Jakub Horňák – úspěšný řešitel v okresním kole FO, připravoval p. uč. R. Neužil

Eva Krulíčková – úspěšný řešitel v okresním kole MO, připravovala p. uč. D. Selucká

Marek Švábík – 4. místo v okresním kole MO, připravovala p. uč. L. Kopřivová

Eliška Rosotová  1.místo v okresním kole recitační soutěže, připravoval p. uč. P. Fraj

Marek Švábík – 3. místo v okresním kole zeměpisné olympiády, připravovala p. uč. E. Freiwaldová

Kateřina Selucká – druhý nejlepší výsledek v SCIO testování matematiky pro deváté třídy v Jihomoravském kraji

Eva Krulíčková a Bára Šefferová – 1. místo ve Vv soutěži“ Ilustruj známé čertovské pořekadlo“ , připravovala p. uč. M.  Ždánská

Miriam Šprtová – 2. kolo v okresním kole soutěže „Bible a my“ , připravovala p. uč. D. Selucká


Dominik Antonín Skácel – 3.místo v okresním kole soutěže “Bible a my“ , připravovala p.uč. D. Selucká


Eliška Rosotová – 6. místo v okresním kole soutěže “Bible a my“ , připravovala p.uč. D. Selucká

Marta Stehlíková – 2. místo v okresním kole Pythagoriády –připravovala p. uč. Smetanová

Marek Konečný – 2. místo v okresním kole Pythagoriády –  připravovala p. uč. Selucká

Kolektiv 3. třídy – 6. místo v celorepublikové výtvarné soutěži „Moje nejkrásnější květina“-připravovala p. uč. Klečková

Eva Horáková + Nikola Šedivá – 4. místo v celorepublikové výtvarné soutěži „Moje nejkrásnější květina“-připravovala p. uč. Selucká

Filip Otřel – úspěšný řešitel okresního kola FO- připravoval p. uč. Neužil

Jiří Kunrt – úspěšný řešitel okresního kola FO- připravoval p. uč. Neužil

Lenka Mašindová – úspěšný řešitel okresního kola FO- připravoval p. uč. Neužil

Kateřina Buchlovská – 1. místo v okresním kole fyzikální olympiády – připravoval p. uč. Neužil


Marta Stehlíková – 4. místo v okresním kole biologické olympiády – připravovala p. uč. Ševčíková


Marek Švábík – 1. místo v okresním kole matematické olympiády – připravovala p. uč. Selucká


Marta Stehlíková – 5. místo v okresním kole matematické olympiády – připravovala p. uč. Smetanová

Marek Švábík -2. místo v okresním kole zeměpisné olympiády – připravovala p. uč. Freiwaldová
 

Kateřina Buchlovská – 1. místo v okresním kole chemické olympiády – připravoval p. ředitel Markus

Jana Dolínková – 3. místo v okresním kole chemické olympiády – připravoval p. ředitel Markus

Lenka Mašindová – 3. místo v okresním kole fyzikální olympiády- připravoval p. učitel Radek Neužil

Kateřina Buchlovská – 4. místo v okresním kole fyzikální olympiády- připravoval p. učitel Radek Neužil

Jiřina Horáková – 4. místo v okresním kole biologické olympiády – připravovala p. učitelka Michaela Slivková

David Valenta – 5. místo – okresní kolo zeměpisné olympiády- připravovala p.učitelka Romana Smetanová

Michal Procházka – 1. místo okresní kolo pěvecké soutěže -Skřivánci ze Slovácka- připravoval p. učitel Pavel Fraj

Zuzana Neničková – 3. místo okresní kolo pěvecké soutěže -Skřivánci ze Slovácka- připravoval pan učitel Pavel Fraj

Eliška Horehleďová – 3. místo okresní kolo pěvecké soutěže -Skřivánci ze Slovácka- připravoval pan učitel Pavel Fraj

David Horňák – 1. místo – okresní kolo chemické olympiády- připravoval pan ředitel

Petr Šprta – 3. místo – okresní kolo chemické olympiády – připravoval pan ředitel

Jaroslav Herman – 4. místo – okresní kolo chemické olympiády – připravoval pan ředitel

Marek Švábík – 1. místo – okresní kolo MO – připravovala paní učitelka Selucká

Filip Otřel – 3. místo v okresním kole fyzikální olympiády – připravoval p. učitel Radek Neužil

Marek Švábík – 1. místo v okresním kole Pythagoriády – připravovala p. učitelka Dagmar Selucká

Matyáš Daněček – 2. místo v soutěži Matematický klokan – připravovala p. učitelka Věra Maříková


Marek Švábík – 1. místo v soutěži Matematický klokan – připravovala p. učitelka Dagmar Selucká


Ivona Pospíšilová – 2. místo ve Vv soutěži – Dva světy – připravovala p. učitelka Dana Horňáková

Valerie Kopečná – 3. místo – výtvarná soutěž “ Ahoj z prázdnin“ – připravovala paní učitelka Dana Horňáková

Miriam Šprtová – 3. místo -okresní kolo soutěže „Bible a my“ – připravovala paní učitelka Dagmar Selucká

Kateřina Selucká – 4. místo -okresní kolo soutěže „Bible a my“ – připravovala paní učitelka Dagmar Selucká

Marta Stehlíková – 2. místo – okresní kolo MO – připravovala paní učitelka Dagmar Selucká

Viktorie Selucká – 3.místo- v okresním kole recitační soutěže – připravovala paní učitelka Dana Horňáková

Simona Slivková – 2.místo v okresním kole recitační soutěže – připravovala paní učitelka Pavlína Netopilová

Kamila Konečná – 4. místo v okresním kole recitační soutěže – připravovala paní učitelka Bohumila Halačková

Adéla Konečná – 4.- 5.místo v okresním kole recitační soutěže – připravoval pan učitel Pavel Fraj

Adéla Konečná – 1. místo v okresním kole chemické olympiády – připravoval pan ředitel František Markus

Miroslava Drozdová – 2. místo v okresním kole chemické olympiády – připravoval pan ředitel František Markus

Eliška Rosotová – 1.místo v okresním kole soutěže Skřivánci ze Slovácka – připravoval pan učitel Pavel Fraj

Michal Procházka – 1.místo v okresním kole soutěže Skřivánci ze Slovácka – připravoval pan učitel Pavel Fraj

Eliška Horehleďová – 2.místo v okresním kole soutěže Skřivánci ze Slovácka – připravoval pan učitel Pavel Fraj

Veronika Potěšilová – 3.místo v okresním kole soutěže Skřivánci ze Slovácka- připravoval pan učitel Pavel Fraj

Marta Stehlíková- 2. místo v okresním kole Pythagoriády – připravovala paní učitelka Dagmar Selucká

David Horňák- 4. místo v okresním kole fyzikální olympiády- připravoval pan učitel Radek Neužil

Filip Otřel – 1. místo v okresním kole matematické olympiády- připravovala paní učitelka Libuše Hrdá