Mikulášský turnaj v kopané – MZŠ Ždánice

Stalo se již tradicí, že na naší škole se koná v čase adventním tradiční Mikulášský turnaj v kopané pro děti z 1. – 4.třídy. V úterý 2.12.2014 jsme se sešli ve velké tělocvičně a zasportovali si, abychom zjistili, kdo se letos zmocní tradičního putovního poháru. Bojovalo se ve dvou skupinách. První skupina patřila žákům 1. a 2. třídy, kde mezi sebou soupeřili fotbalisté – Orli, Kobry a Červené šelmy. Druhá skupina náležela sportovcům ze 3. a 4. třídy, což byli Mikuláši, Čerti a Černé pumy. Celkem se tedy v tomto turnaji utkalo 6 družstev.

Stalo se již tradicí, že na naší škole se koná v čase adventním tradiční Mikulášský turnaj v kopané pro děti z 1. – 4.třídy. V úterý 2.12.2014 jsme se sešli ve velké tělocvičně a zasportovali si, abychom zjistili, kdo se letos zmocní tradičního putovního poháru. Bojovalo se ve dvou skupinách. První skupina patřila žákům 1. a 2. třídy, kde mezi sebou soupeřili fotbalisté – Orli, Kobry a Červené šelmy.
Druhá skupina náležela sportovcům ze 3. a 4. třídy, což byli Mikuláši, Čerti a Černé pumy. Celkem se tedy v tomto turnaji utkalo 6 družstev.
Všechna zúčastněná družstva se připravovala na zápasy velmi poctivě a věnovala tréninku značné úsilí a také hodně času.A jak to všechno dopadlo?

První skupina:                           Druhá skupina:

1. místo Kobry – 2.tř.                 1. místo Černé pumy – 4.tř.
2. místo Orli – 1.tř.                    2. místo Čerti – 3.tř.
3. místo Červené šelmy – 2.tř.     3. místo Mikuláši – 3.tř.

Putovního poháru se zmocnili po velmi dobrém výkonu ve všech zápasech fotbalisté ze 4.třídy – Černé pumy, kteří jednoznačně vyhráli všechna utkání. V první skupině patřilo vítězství družstvu – Kobry, žákům z 2. třídy. Všichni sportovci dostali na závěr sladkou odměnu a vítězná družstva si odnesla i drobnou věcnou cenu.
Celý turnaj nám pomohl rozhodovat náš známý a nám věrný rozhodčí pan ing. Vladimír Slivka, kterému za to patří velký dík. Poděkování patří také všem malým sportovcům, neboť se během celého sportovního klání chovali opravdu skvěle a sportovně.
Vítězům patří gratulace!!!


Mgr. Pavlína Netopilová, za 1.stupeň

Nejnovější aktuality