,,Mikulášský turnaj“ v kopané

Letos se sešli sportovci z 1. – 4. tříd v pátek 1.12.2017 ve velké tělocvičně naší školy, aby si zahráli o fotbalový putovní pohár. Bojovalo se ve dvou skupinách.

První skupina patřila žákům 1. a 2. třídy, kde mezi sebou soupeřili fotbalisté – Draci, FC Barcelona, Rychlé Šípy a Ohnivé šelmy. Druhá skupina náležela sportovcům ze 3. a 4. třídy. V této kategorii se představila družstva TJ Kovo Ždánice, Kovové pěsti a 3.Kometa Ždánice. Atmosféra v tělocvičně byla skvělá a všechna družstva hrála, jak nejlépe dovedla. Po usilovném boji ale nakonec vyhráli ti nejlepší. A jak to vše dopadlo?
První skupina:                                        Druhá skupina:

1. místo Draci – 2.a                                 1. místo Kovové pěsti – 4.tř.
  2. místo FC Barcelona – 2.b                     2. místo 3.Kometa Ždánice 3.tř.
  3. místo Rychlé šípy – 1.tř.                       3. místo TJ Kovo Ždánice – 4.tř.
  4. místo Ohnivé šelmy – 1.tř.

Putovního poháru se zmocnili po bezchybném výkonu ve všech zápasech fotbalisté ze 4.třídy – Kovové pěsti, kteří jednoznačně vyhráli všechna utkání. V první skupině patřilo vítězství družstvu Draci, žákům z 2.a třídy. Družstva na prvních třech místech obdržela diplom, medaili a drobnou cenu. Sladkou odměnu, kterou zajistila škola, dostali všichni sportovci. Již druhým rokem nám obstarala krásné medaile paní Frnková z firmy AZ Plastik a celý turnaj pomohl rozhodovat pan Miloš Strmiska. Oběma moc děkujeme. Poděkování patří také malým sportovcům za skvělé výkony a sportovní chování.