Mikulášský turnaj v kopané

Stalo se již tradicí, že se na naší škole v čase adventním koná tradiční Mikulášský turnaj v kopané pro děti z přípravné až 4.třídy.

V pondělí 4.12. 2023 se sešli ve velké tělocvičně naší školy malí sportovci a zahráli si o fotbalový putovní pohár. Bojovalo se ve dvou skupinách. První skupina patřila žákům přípravné a 1.A a 1.B třídy, kde mezi sebou soupeřili fotbalisté – Draci, Kobry a Tygři. Druhá skupina náležela sportovcům ze 2., 3.  a 4. třídy, což byli Inter Miami, Argentina a FC Barca. 

Byla to opravdu skvělá podívaná, všechna družstva se snažila a hrála, jak nejlépe dovedla. Ale jak to ve sportu chodívá, vyhrát může jen ten nejlepší. A jak to vše dopadlo?

První skupina:

1. místo: Tygři – 1. B

2. místo: Draci – přípravná tř.

3. místo: Kobry – 1. A

Druhá skupina:
1. místo: Inter Miami – 2. tř.

2. místo: Argentina – 3. tř.

3. místo: FC Barca – 4. tř.


Putovního poháru se zmocnili po bezchybném výkonu ve všech zápasech fotbalisté z 2.třídy – Inter Miami, kteří jednoznačně patřili k nejlepším. V první skupině patřilo vítězství družstvu Tygři, žákům z 1.B třídy. Všichni sportovci dostali dárkový balíček a sladkou odměnu.

Chtěli bychom poděkovat paní Lence Klimkové za sponzorský dar v podobě dárkového balíčku. Sladkou odměnu zajistila MZŠ Ždánice.

Jako každý rok, tak i letos nám celý turnaj pomohl rozhodovat a tím tak vzít na sebe funkci rozhodčího pan Miloš Strmiska. Děkujeme mu za ochotu a bezchybné pískání.

Závěrem bychom také chtěli poděkovat všem malým sportovcům, neboť se během celého sportovního odpoledne chovali opravdu skvěle a sportovně.

Nejnovější aktuality