Futsalový turnaj ve Veselí nad Moravou

V úterý 4. 11. vyjelo několik vybraných žáků na futsalový turnaj do Veselí nad Moravou. Naši výpravu vedl učitel Mgr. Pavel Fraj, kterému tímto děkujeme. Bohužel se muselo hrát venku na klouzavém umělém trávníku. První zápas proti favorizovanému Veselí, první inkasovaný gól, navíc v první minutě. Ani to nás nerozhodilo a po úžasném obratu jsme se mohli radovat ze zasloužené výhry 4:3. V dalším utkání nás čekal zápas s Uherským Brodem, ve kterém jsme jasně dominovali a po čtyřiadvaceti minutách odešli do kabin s neuvěřitelným výsledkem 9:1.

V úterý 4. 11. vyjelo několik vybraných žáků na futsalový turnaj do Veselí nad Moravou. Naši výpravu vedl učitel Mgr. Pavel Fraj, kterému tímto děkujeme. Bohužel se muselo hrát venku na klouzavém umělém trávníku. První zápas proti favorizovanému Veselí, první inkasovaný gól, navíc v první minutě. Ani to nás nerozhodilo a po úžasném obratu jsme se mohli radovat ze zasloužené výhry 4:3. V dalším utkání nás čekal zápas s Uherským Brodem, ve kterém jsme jasně dominovali a po čtyřiadvaceti minutách odešli do kabin s neuvěřitelným výsledkem 9:1. Poslední utkání s trochu podceňovanou Strážnicí bylo zřejmě nejtěžší a i přesto, že se nám naskytlo obrovské množství šancí, dokázali jsme vstřelit pouze dvě branky a zdálo se, že tak utkání i skončí. Strážnice ale v poslední minutě ještě udeřila a snížila na konečných 2:1. Podařilo se nám tedy postoupit do dalšího kola futsalového turnaje škol, které se už snad bude hrát v hale nebo tělocvičně.