Finálový turnaj ve vybíjené

Naše škola uspořádala 18.6.2015 finále V. ročníku O putovní pohár Dobrovolného svazku obcí Ždánický les a Politaví ve vybíjené. Zúčastnila se ho vítězná družstva ze semifinálových zápasů. Ve skupině A se střetly ZŠ Slavkov Komenského, ZŠ Slavkov Tyršova a ZŠ Velešovice. Ve skupině B ZŠ Otnice, ZŠ Křenovice a ZŠ Milešovice. Umístění ve skupinách pak rozhodlo o dvojicích, které bojovaly o konečné pořadí (vítězové s vítězi, druzí s druhými, …)

Naše škola uspořádala 18.6.2015 finále V. ročníku O putovní pohár Dobrovolného svazku obcí Ždánický les a Politaví ve vybíjené. Zúčastnila se ho vítězná družstva ze semifinálových zápasů. Ve skupině A se střetly ZŠ Slavkov Komenského, ZŠ Slavkov Tyršova a ZŠ Velešovice. Ve skupině B ZŠ Otnice, ZŠ Křenovice a ZŠ Milešovice.
Umístění ve skupinách pak rozhodlo o dvojicích, které bojovaly o konečné pořadí (vítězové s vítězi, druzí s druhými, …)
Celkové výsledky:
1. ZŠ Otnice
2. ZŠ Slavkov Tyršova
3. ZŠ Slavkov Komenského
4. ZŠ Šaratice
5. ZŠ Milešovice
6. ZŠ Velešovice
Vítězové obdrželi putovní sošku ždánického výtvarníka Jaroslava Homoly, medailisté poháry. Všichni účastníci pak dostali hodnotné ceny v podobě volných vstupenek na koupaliště ve Slavkově, Bučovicích a Ždánicích, do zámků ve Slavkově a v Bučovicích a do ZOO v Bošovicích. Drobnými avšak početnými dárky, sponzorsky přispěly Vodovody Vyškov a Respono Vyškov. Poděkování patří rovněž vedení DSO Ždánický les a Politaví, které zajistilo dopravu žáků na semifinálové a finálové turnaje a jejich občerstvení. Velkou zásluhu na finančním a materiálním zajištění soutěže má předseda DSO, starosta Křenovic p. Jaromír Konečný , DiS. Ten byl přítomen celému finálovému turnaji, na závěr dekoroval vítěze.
Soutěže se zúčastnili žáci 3. – 5. tříd. Jak už bývá v této věkové kategorii pravidlem, všichni bojovali férově, s nesmírným zápalem a úsilím. Nezbývá, než se těšit na další ročník vybíjenkářské soutěže.

Nejnovější aktuality