Diskotéka

V úterý 25. října se od 18 hodin uskutečnila školní diskotéka, kterou jsme uspořádaly my děti z 6. třídy spolu s naší paní učitelkou třídní.

Pozváni byli žáci z celého druhého stupně a také žáci z pátého ročníku.

Prvním úkolem bylo vytvořit plakáty a pozvánku, aby se zúčastnilo co nejvíce spolužáků. Návrhů bylo několik a vybrali jsme ty nejlepší. Plakát přichystal Mirek a děvčata si na tuto akci připravila pozvání. A pozvání bylo opravdu velmi netradiční! Spočívalo v tom, že jsme o velké přestávce pustili hlasitě taneční hudbu (předtím jsme požádali o svolení pana ředitele), přivedli žáky ze tříd na chodbu a pokusili jsme se je vtáhnout do tance.
Myslíme, že se nám to opravdu povedlo!

Dále nás čekala spousta práce s organizací této akce, rozdělili jsme si úkoly a každý ze třídy se o to své perfektně postaral. Pro spolužáky jsme si připravili několik „stánků“, a to například občerstvení, malování na obličej a stánek s tombolou, který měl největší úspěch. Tímto bychom chtěli poděkovat všem, kteří nám do tomboly přispěli drobným dárečkem.

Konečně nastala šestá hodina večerní a diskotéka začala! Všechno klapalo podle plánu a my si užili podvečer plný soutěží, tance a dobré zábavy.

Děkujeme dýdžejovi Martinovi, který zajistil skvělou hudbu a celou dobu plnil naše písničková přání. Dále také děkujeme naší paní učitelce třídní a všem učitelům vykonávajícím na akci dozor.

Uvádíme Vám zde také nejlepší postřehy dětí, které se naší akce zúčastnily.

Nejvíce se mi líbil Líčící salon!“ (Filip)

Velmi se mi na této akci líbilo kamarádství mezi šesťáky a sedmáky.“
(Anonym)

Úterní diskotéka se mi velice líbila, bylo super, že jsme si mohli
losovat tombolu. DJ hrál skvělé songy, děvčata měla dobrý bufet. Jenom škoda, že jsme se nemohli všichni zúčastnit lízátkové soutěže (pro tolik dětí nebylo dost lízátek).
Určitě bych akci zopakovala!“ (Tereza)

Šestá třída si připravila akci, která stála opravdu za to!“ (Anonym)

Líbilo se mi, jak tam byly různé hry a tombola. Docela dobré byly i ty ploužáky. Určitě by bylo super, kdyby tato akce byla i příští rok. Jinak ta diskotéka byla úžasná, děkuji, že jste to zorganizovali.“
(Mia)

Zábavné soutěže, dobrá diskotéka, krásné ceny.“ (Anonym)

Moc se mi líbila písnička Mc Roll a stánek s malováním na obličej.“
(Anonym – 102 – Poutník -NPC)

Líbily se mi soutěže o tombolu a tancování, byla dobrá zábava, ale úplně nejlepší bylo jídlo – jednohubky byly TOP!“ (Anonym)

Velmi nás s děvčaty bavilo malovat na obličeje svých kamarádů.“
(Michaela, Viktorie, Amálie)

Nejlepší byly soutěže o tombolu. Taková akce by měla být častěji.“
(Anonym)

Děkujeme šesťákům a jejich třídní za super akci.“ (Jolana)

Nejvíce se mi líbilo, že jsem mohla strávit čas s přáteli.“ (Adéla)

Nejdříve mi to tancování moc nešlo, ještě že paní učitelka předtancovávala, takže pak jsem se už ani moc nestyděla.“
(Anonym)

Tanec, soutěže, malování na obličej, jídlo – vše super! Ale úplně nejlepší byla soutěž podlézání pod lanem.“ (Veronika)

Fotografie a video z diskotéky si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Prosím omluvte kvalitu, to víte, tancovat a zároveň pořizovat záznamy není jednoduché.

Nejnovější aktuality