Úspěchy žáků školy v roce 2017/2018

Vojtěch Vrbík - úspěšný řešitel v okresním kole Zeměpisné olympiády 6. ročník

Filip Švábík - úspěšný řešitel v okresním kole Zeměpisné olympiády 7. ročník

Karolína Vodákova - úspěšný řešitel FO 7. roč. připravoval Radek Neužil

Filip Švábík - úspěšný řešitel FO 7. roč. připravoval Radek Neužil

Barbora Zálešáková – 1. místo v okresním kole Pythagoriády-připravovala p. uč. L. Kopřivová

Karolína Uhýrková - 2. . místo v okresním kole Pythagoriády-připravovala p. uč. L. Kopřivová

Filip Švábík – 3. . místo v okresním kole Pythagoriády-připravovala p. uč. L. Kopřivová

Jakub Sotolář - 3. . místo v okresním kole Pythagoriády-připravovala p. uč. L. Kopřivová

Eva Krulíčková -3. . místo v okresním kole Pythagoriády-připravovala p. uč. M. Ondrůjová

Kristýna Plachá -4. . místo v okresním kole Pythagoriády-připravovala p. uč. D.Selucká

Vojtěch Vrbík - 1. místo v okresním kole soutěže Mladý zahrádkář

Barbora Zálešáková -1. místo v okresním kole MO- připravovala p. uč. L. Kopřivová

Zuzana Poláčková – 3. místo v okresním kole MO- připravovala p. uč. L. Kopřivová

Filip Švábík - 3. místo v okresním kole MO-připravovala p. uč. L. Kopřivová

Adam Dlouhý -3. místo v okresním kole MO- připravovala p. uč. L. Kopřivová

Jan Medřický -3. místo v okresním kole MO- připravovala p. uč. L. Kopřivová

Václav Reysík - 3. místo v okresním kole MO- připravovala p. uč. L. Kopřivová

Vojtěch Vrbík - 3. místo v okresním kole MO- připravovala p. uč. L. Kopřivová

Eliška Hrabcová - 4.místo v okresním kole BIO- připravovala p. uč. R. Kožuská

Eva Krulíčková – úspěšný řešitel okresního kola FO- připravoval p. uč. R. Neužil

Jindřich Poláček -úspěšný řešitel okresního kola FO- připravoval p. uč. R. Neužil

Mikuláš Prygl – úspěšný řešitel okresního kola FO- připravoval p. uč. R. Neužil

Kristýna Plachá – úspěšný řešitel okresního kola MO - připravovala p. uč. Dagmar Selucká

Samuel Hanzlík - úspěšný řešitel okresního kola MO - připravovala p. uč. Dagmar Selucká

Alexandra Otřelová – 4. místo v okresním kole OČJ - připravovala p. uč. Marcela Lungová

Eliška Horehleďová - 3. místo v okresním kole soutěže“ Bible a my“ - připravovala p. uč. Dagmar Selucká

 

Úspěchy žáků školy v roce 2016/2017

Barbora Zálešáková – 2. místo v okresním kole Pythagoriády, připravovala p.uč. Lenka Kopřivová

Jakub Sotolář – 3. místo v okresním kole Pythagoriády, připravovala p.uč. Lenka Kopřivová

Ágnes Bednaříková – 4. místo v okresním kole Pythagoriády, připravovala p.uč. Dagmar Selucká

Eva Krulíčková – 3. místo v okresním kole fyzikální olympiády, kateg. G, připravoval p. uč. Radek Neužil

Mikuláš Prygl - 4. místo v okresním kole fyzikální olympiády, kateg. G, připravoval p. uč. Radek Neužil
 

Marek Švábík – 2. místo v krajském kole ZO- připravovala p. uč. Eva Freiwaldová

Filip Švábík – 2. místo v okresním kole matematické olympiády Z6- připravovala p. uč. Lenka Kopřivová

Barbora Zálešáková – 4. místo v okresním kole matematické olympiády Z6- připravovala p. uč. Lenka Kopřivová

Zuzana Poláčková – 5. místo v okresním kole matematické olympiády Z6- připravovala p. uč. Lenka Kopřivová

Viktorie Selucká – úspěšný řešitel v okresním kole FO- připravoval p. uč. Radek Neužil

Marek Švábík - 5. místo v okresním kole fyzikální olympiády-připravoval p. uč. Radek Neužil

Marek Švábík – 2. místo v okresním kole zeměpisné olympiády –připravovala p. uč. Eva Freiwaldová

Filip Švábík – 1. místo v okresním kole zeměpisné olympiády- připravovala p.uč. Eva Freiwaldová

Petr Seluc – 3. místo v okresním kole soutěže „Bible a my“ – připravovala p. uč. Dagmar Selucká

Marek Švábík- 1. místo v okresním kole matematické olympiády Z9 – připravovala p. uč. Lenka Kopřivová

Matěj Holešinský – 3. místo v okresním kole matematické olympiády Z5
                                             – připravovala p. uč. Dagmar Selucká

Vojta Vrbík – 4. místo v okresním kole matematické olympiády Z5 – připravovala p. uč. Dagmar Selucká

Marek Švábík – nejlepší výsledek v SCIO testování českého jazyka pro deváté třídy v Jihomoravském kraji

Marek Švábík – druhý nejlepší výsledek v SCIO testování matematiky pro deváté třídy v Jihomoravském kraji

Klára Pavková - nejlepší výsledek v SCIO testování matematiky pro deváté třídy v Jihomoravském kraji

 


Úspěchy žáků školy v roce 2015/2016

 

Petr Selucký – 3. místo v okresním kole soutěže „Bible a my“ – připravovala p. uč. Dagmar Selucká

 

Marek Švábík- 3. místo v okresním kole Pythagoriády, připravovala p. uč. L. Kopřivová

 

Viktorie Selucká – úspěšný řešitel okresního kola FO, připravoval p. uč.R. Neužil

 

Alexandra Otřelová - úspěšný řešitel okresního kola FO, připravoval p. uč.R.  Neužil

 

Dominik Halas -úspěšný řešitel okresního kola FO, připravoval p. uč. R.  Neužil

 

Kroužek keramiky - 4. místo v republikovém kole Vv soutěže „Rozkvetlá zahrada“
                           připravovala p. uč. A. Bekerová

 

Marta Stehlíková – 1. místo v okresním kole soutěže“Mladý zahrádkář“

 

Marta Stehlíková – 3. místo v okresním kole BiO, připravovala p. uč. Ševčíková


Marta Stehlíková – úspěšný řešitel krajského kola MO, připravovala p. uč. Ondrůjová

 

Viktor Hlavinka – úspěšný řešitel okresního kola DO, postup do krajského kola

Simona Slivková – úspěšný řešitel okresního kola FO, připravoval p. uč. Neužil

Marek Švábík - úspěšný řešitel okresního kola FO, připravoval p. uč. Neužil

Marek Švábík – 4. místo v okresním kole ZO, připravovala p. uč. Freiwaldová

Klára Pavková – úspěšný řešitel okresního kola MO, připravovala p. uč. Kopřivová

Marek Švábík – úspěšný řešitel okresního kola MO, připravovala p. uč. Kopřivová

Eva Krulíčková – úspěšný řešitel okresního kola MO, připravovala p. uč. Selucká

 

Marta Stehlíková –nejlepší výsledek v SCIO testování matematiky pro deváté třídy v Jihomoravském kraji

Vojtěch Chudý – nejlepší výsledek v SCIO testování matematiky pro deváté třídy v Jihomoravském kraji

Martin Pokluda - nejlepší výsledek v SCIO testování českého jazyka pro deváté třídy v Jihomoravském kraji

 

Barbora Zálešáková – 1. místo v okresním kole MO, připravovala p. uč. D. Selucká

Marta Stehlíková – 1. místo v okresním kole MO, připravovala p. uč. M. Ondrůjová

Filip Švábík – 3. místo v okresním kole MO, připravovala p. uč. D. Selucká

Jakub Sotolář – 4. místo v okresním kole MO, připravovala p. uč. Selucká

 

Eliška Horehleďová – 1. místo v okresním kole soutěže „Bible a my“ , připravovala p. uč. D. Selucká

Eliška Rosotová – 4. místo v okresním kole soutěže „Bible a my“ , připravovala p. uč. D. Selucká

Miriam Šprtová – 4. místo v okresním kole soutěže „Bible a my“ , připravovala p. uč. D. Selucká
 

 


Úspěchy žáků školy v roce 2014/2015

 

Marek Švábík - 2. místo v okresním kole FO, připravoval p. uč. Neužil
 

Lenka Kunrtová - 1.místo v okresním kole FO, připravoval p. uč. Neužil

 

Eva Krulíčková – 3. místo v okresním kole Pythagoriády, připravovala p. uč. D.Selucká


Marek Švábík –úspěšný řešitel okresního kola Pythagoriády, připravovala p. uč. L. Kopřivová


Marek Konečný - úspěšný řešitel okresního kola Pythagoriády, připravovala p. uč. L. Kopřivová


Klára Pavková - úspěšný řešitel okresního kola Pythagoriády, připravovala p. uč. L. Kopřivová


Vojtěch Chudý - úspěšný řešitel okresního kola Pythagoriády, připravovala p. uč. R. Smetanová


Marta Stehlíková - úspěšný řešitel okresního kola Pythagoriády, připravovala p. uč. R. Smetanová


Kristýna Plachá - získala cenu generálního ředitele v soutěži Voda štětcem a básní, připravovala p. uč. D. Horňáková


Adéla Hrbotická –získala cenu redakční rady v soutěži Voda štětcem a básní, připravovala p. uč. D. Horňáková
 

Marta Stehlíková -3.místo v okresním kole BiO, připravovala p. uč. J.Ševčíková

 

Jiří Kunrt – 3. místo v okresním kole FO, připravoval p. uč. R. Neužil

Marta Stehlíková - 4. místo v okresním kole FO, připravoval p. uč. R. Neužil

Jakub Horňák - úspěšný řešitel v okresním kole FO, připravoval p. uč. R. Neužil

Eva Krulíčková úspěšný řešitel v okresním kole MO, připravovala p. uč. D. Selucká

Marek Švábík - 4. místo v okresním kole MO, připravovala p. uč. L. Kopřivová

 

Eliška Rosotová - 1.místo v okresním kole recitační soutěže, připravoval p. uč. P. Fraj

 

Marek Švábík - 3. místo v okresním kole zeměpisné olympiády, připravovala p. uč. E. Freiwaldová

 

Kateřina Selucká – druhý nejlepší výsledek v SCIO testování matematiky pro deváté třídy v Jihomoravském kraji

 

Eva Krulíčková a Bára Šefferová - 1. místo ve Vv soutěži“ Ilustruj známé čertovské pořekadlo“ , připravovala p. uč. M.  Ždánská

 

Miriam Šprtová – 2. kolo v okresním kole soutěže „Bible a my“ , připravovala p. uč. D. Selucká


Dominik Antonín Skácel – 3.místo v okresním kole soutěže “Bible a my“ , připravovala p.uč. D. Selucká


Eliška Rosotová – 6. místo v okresním kole soutěže “Bible a my“ , připravovala p.uč. D. Selucká

 

 

Úspěchy žáků školy v roce 2013/2014

 

 

Marta Stehlíková – 2. místo v okresním kole Pythagoriády –připravovala p. uč. Smetanová

 

Marek Konečný – 2. místo v okresním kole Pythagoriády -  připravovala p. uč. Selucká

 

Kolektiv 3. třídy – 6. místo v celorepublikové výtvarné soutěži „Moje nejkrásnější květina“-připravovala p. uč. Klečková

Eva Horáková + Nikola Šedivá – 4. místo v celorepublikové výtvarné soutěži „Moje nejkrásnější květina“-připravovala p. uč. Selucká

 

Filip Otřel – úspěšný řešitel okresního kola FO- připravoval p. uč. Neužil

Jiří Kunrt – úspěšný řešitel okresního kola FO- připravoval p. uč. Neužil

Lenka Mašindová - úspěšný řešitel okresního kola FO- připravoval p. uč. Neužil

 

Kateřina Buchlovská – 1. místo v okresním kole fyzikální olympiády – připravoval p. uč. Neužil


Marta Stehlíková – 4. místo v okresním kole biologické olympiády – připravovala p. uč. Ševčíková


Marek Švábík – 1. místo v okresním kole matematické olympiády - připravovala p. uč. Selucká


Marta Stehlíková – 5. místo v okresním kole matematické olympiády - připravovala p. uč. Smetanová

 

Marek Švábík -2. místo v okresním kole zeměpisné olympiády - připravovala p. uč. Freiwaldová
 

Kateřina Buchlovská – 1. místo v okresním kole chemické olympiády - připravoval p. ředitel Markus

Jana Dolínková – 3. místo v okresním kole chemické olympiády - připravoval p. ředitel Markus

 


Úspěchy žáků školy v roce 2012/2013

 
Lenka Mašindová - 3. místo v okresním kole fyzikální olympiády- připravoval p. učitel Radek Neužil

Kateřina Buchlovská - 4. místo v okresním kole fyzikální olympiády- připravoval p. učitel Radek Neužil

Jiřina Horáková - 4. místo v okresním kole biologické olympiády - připravovala p. učitelka Michaela Slivková

 

David Valenta - 5. místo - okresní kolo zeměpisné olympiády- připravovala p.učitelka Romana Smetanová

 

Michal Procházka - 1. místo okresní kolo pěvecké soutěže -Skřivánci ze Slovácka- připravoval p. učitel Pavel Fraj

 

Zuzana Neničková - 3. místo okresní kolo pěvecké soutěže -Skřivánci ze Slovácka- připravoval pan učitel Pavel Fraj

 

Eliška Horehleďová - 3. místo okresní kolo pěvecké soutěže -Skřivánci ze Slovácka- připravoval pan učitel Pavel Fraj

 

David Horňák - 1. místo - okresní kolo chemické olympiády- připravoval pan ředitel

Petr Šprta - 3. místo - okresní kolo chemické olympiády - připravoval pan ředitel

Jaroslav Herman - 4. místo - okresní kolo chemické olympiády - připravoval pan ředitel

Marek Švábík - 1. místo - okresní kolo MO - připravovala paní učitelka Selucká

 

Filip Otřel - 3. místo v okresním kole fyzikální olympiády - připravoval p. učitel Radek Neužil

Marek Švábík - 1. místo v okresním kole Pythagoriády - připravovala p. učitelka Dagmar Selucká

Matyáš Daněček - 2. místo v soutěži Matematický klokan - připravovala p. učitelka Věra Maříková


Marek Švábík - 1. místo v soutěži Matematický klokan - připravovala p. učitelka Dagmar Selucká


Ivona Pospíšilová - 2. místo ve Vv soutěži - Dva světy - připravovala p. učitelka Dana Horňáková
 



Úspěchy žáků školy v roce 2011/2012

 

Valerie Kopečná - 3. místo - výtvarná soutěž " Ahoj z prázdnin" - připravovala paní učitelka Dana Horňáková

Miriam Šprtová - 3. místo -okresní kolo soutěže "Bible a my" - připravovala paní učitelka Dagmar Selucká

Kateřina Selucká - 4. místo -okresní kolo soutěže "Bible a my" - připravovala paní učitelka Dagmar Selucká

Marta Stehlíková - 2. místo - okresní kolo MO - připravovala paní učitelka Dagmar Selucká

Viktorie Selucká - 3.místo- v okresním kole recitační soutěže - připravovala paní učitelka Dana Horňáková

Simona Slivková - 2.místo v okresním kole recitační soutěže - připravovala paní učitelka Pavlína Netopilová

Kamila Konečná - 4. místo v okresním kole recitační soutěže - připravovala paní učitelka Bohumila Halačková

Adéla Konečná - 4.- 5.místo v okresním kole recitační soutěže - připravoval pan učitel Pavel Fraj

Adéla Konečná - 1. místo v okresním kole chemické olympiády - připravoval pan ředitel František Markus

Miroslava Drozdová - 2. místo v okresním kole chemické olympiády - připravoval pan ředitel František Markus

Eliška Rosotová - 1.místo v okresním kole soutěže Skřivánci ze Slovácka - připravoval pan učitel Pavel Fraj

Michal Procházka - 1.místo v okresním kole soutěže Skřivánci ze Slovácka - připravoval pan učitel Pavel Fraj

Eliška Horehleďová - 2.místo v okresním kole soutěže Skřivánci ze Slovácka - připravoval pan učitel Pavel Fraj

Veronika Potěšilová - 3.místo v okresním kole soutěže Skřivánci ze Slovácka- připravoval pan učitel Pavel Fraj

Marta Stehlíková- 2. místo v okresním kole Pythagoriády - připravovala paní učitelka Dagmar Selucká

David Horňák- 4. místo v okresním kole fyzikální olympiády- připravoval pan učitel Radek Neužil

Filip Otřel - 1. místo v okresním kole matematické olympiády- připravovala paní učitelka Libuše Hrdá