Pěší výlet

V úterý 2. 6. jsme se s dětmi vydali pěšky na mysliveckou chatu.

Počasí nám přálo, nálada byla skvělá a celou cestu jsme si užili. Výlet se vydařil a odnesli jsme si spoustu krásných společných zážitků.

Nejnovější aktuality