Společně jsme si nejprve povídali o pravidlech dílny čtení – jak se ke knihám chovat, proč je důležité číst v klidu a jak si navzájem nerušit čtenářský čas. Poté následovala samotná četba. Děti si našly pohodlné místo a po dobu 15 minut se začetly do svých knih. Na závěr si své čtenářské zážitky připomněly při vyplňování pracovního listu.
První dílnu čtení si děti moc užily a už teď se těšíme na další společné čtenářské chvíle.








