3. B - MZŠ Ždánice - školní rok 2017 - 2018

Přejít na obsah

3. B


třídnictví:  Pavlína Netopilová
Zvíře, přítel člověka
V rámci týdne knihoven, jsme zavítali do naší knihovny na besedu s názvem ,,Zvíře, přítel člověka". Připomněli jsme si řadu zvířecích hrdinů v literatuře, zasoutěžili jsme si a půjčili nové knihy na čtení. Děkujeme slečně knihovnici Valihrachové za velmi pěknou besedu.
Skok do dálky
Počasí nám zatím přeje, a tak směle provozujeme na hřišti atletiku. Tentokrát jsme skákali do dálky. Podívejte se , jak nám to šlo! Ti nejlepší byli vyhodnoceni a odměněni diplomem a sladkostí. Všem blahopřejeme!!
Beseda s panem starostou
V úterý 25.9. jsme měli u nás ve třídě na besedě vzácnou návštěvu. Přišel k nám pan Vladimír Okáč, starosta našeho města. V rámci předmětu Prvouka jsme se dozvěděli o vedení naší obce a o tom, co se ve Ždánicích vybudovalo nového a také co nového nás ještě čeká.
Děkujeme tímto panu starostovi za zajímavou a přínosnou besedu.

Sportování v naší třídě
Tělesná výchova patří v naší třídě mezi oblíbené předměty. Využíváme počasí k aktivitám na hřišti a rádi soutěžíme. Tradičně se na podzim utkáváme v běhu na 60m. Letos je tomu stejně tak. Blahopřejeme všem vítězům!!!
Naše začátky
Nový školní rok se rozběhl a my už pracujeme o sto šest. Přivítali jsme u nás ve třídě prvňáčky, seznámili jsme se s novými kamarády
v angličtině a učíme se orientovat v naší obci. Jak nám to jde? Podívejte se!
Začátek školního roku
Tak to jsme my, žáci 3.b, na začátku nového školního roku.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky