4. B - mzš

Title
Přejít na obsah
4. B
Pavlína Netopilová
Sportovní události
Poslední dvě atletické disciplíny, které se nám podařily uskutečnit ještě za příznivého počasí na našem školním hřišti, byly skok do dálky a vytrvalostní běh na 1km.  Všem vítězům blahopřejeme!!!
Dne 25.10. jsme si mohli vyzkoušet tvoření komiksu. Naše paní knihovnice k nám pozvala autora komiksových knih Daniela Vydru, který tyto knihy tvoří společně se svou ženou výtvarnicí Markétou Vydrovou. Formou workshopu jsme si vyzkoušeli dotváření komiksových příběhů, některé jsme si i zahráli a všem se nám tato tvůrčí činnost líbila.
Běh 60m, beseda v knihovně
To jsou naši nejrychlejší běžci a běžkyně na 60m. Gratulujeme všichni!!
V pátek 4.10. jsme v rámci Týdne knihoven navštívili naši místní knihovnu. Někteří z nás už se zapojili do celoroční soutěže Lovci perel, což je určitě senzační. Všichni také dostali doporučení, jaké knihy by si mohli vypůjčit. Beseda s názvem Co si můžu přečíst jako čtvrťák byla jako vždy velmi přínosná. Děkujeme moc. A teď už nezbývá nic jiného než číst a číst!!

Kino Panorama Kyjov
A už jsme letos poprvé vyrazili za hranice našeho města. Sice ne moc daleko, ale stálo to za to. Za odměnu jeli někteří žáci 1. - 4. třídy do Kyjova na film Princ Krasoň. Animovaný pohádkový film sklidil u všech velký obdiv.
Začátek nového školního roku
Tak už je to zase tady, prázdniny uběhly jako voda a z nás už jsou čtvrťáci. Hned druhý týden jsme se vypravili na naši hvězdárnu. Program Planety sluneční soustavy nás tak zaujal, že někteří z nás se rozhodli, že budou navštěvovat Hvězdářský kroužek.
Masarykova základní škola Ždánice, příspěvková organizace
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky